219. Zřícenina Kostomlaty

Autor: Karel Novák
(1915 Rohatec - 2006)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč