1. Kytice a dětská hlavička

Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:05

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 18d 2h 25m 18s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
3 500 Kč20.5.2018 13:42:02