1. Kytice a dětská hlavička

Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:31

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (34)

částkapříhoz
18 000 Kč12.6.2018 19:26:56
17 000 Kč12.6.2018 19:22:42
16 000 Kč12.6.2018 19:18:59
15 000 Kč12.6.2018 19:18:50
14 000 Kč12.6.2018 19:15:34
13 000 Kč12.6.2018 19:15:23
12 000 Kč12.6.2018 19:14:03
11 000 Kč12.6.2018 19:13:57
10 000 Kč12.6.2018 19:11:36
9 500 Kč12.6.2018 19:11:29
9 000 Kč12.6.2018 19:11:11
8 500 Kč12.6.2018 19:10:59
8 000 Kč12.6.2018 19:10:07
7 500 Kč12.6.2018 19:09:23
7 000 Kč12.6.2018 19:09:11