103. Kytice a dětská hlavička

Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 28.01.2019 21:44

Zbývá: 7d 23h 3m 30s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč