Mateřská láska

Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 80 cm, rámování: 89 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč