273. V lese

Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1924?
Šířka: 31 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 47 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:16 SEČ

Zbývá: 11d 16h 13m 48s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč