91. Mateřská láska
Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 80 cm, rámování: 89 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč