11. Povoz na cestě
Autor: H. Prado
signováno vpravo dole, rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 84 x 70 cm
Konec dražby: 12.06.2018 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč