185. Pražský pohled

Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 9 cm, výška: 10 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč