206. Konvolut 5 ks, Pražské pohledy
Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno volně
Technika: lept
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč