69. Kachel

fajánsový kachel, modrobílá ruční malba, původ: Delft, Holandsko, 18. století
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 01.03.2022 20:34 SEČ

Zbývá: 13d 8h 6m 7s

Vyvolávací cena: 700 Kč