Loďka na moři

signováno tužkou vpravo dole
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 13:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč