69. U břehu
Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 70 x 80 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč