69. Valdštejnská zahrada
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a ramováno
Technika: linoryt
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 38 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč