159. Podzimní krajina XL formát
Autor: Antonín Rychlovský
(1910 Hranice - 1994)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 101 cm, výška: 70 cm, rámování: 123 x 91 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč