150. Mostek
Autor: V. Carson
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 39,5 x 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč