151. Jižní Francie
Autor: Bernard Dufour
(1922 Paříž (Francie) - 2016 Foissac (Francie))
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 42 x 51 cm - rám poškozen
Konec dražby: 06.11.2018 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč