16. Potok ve vsi
Autor: Bernard Dufour
(1922 Paříž (Francie) - 2016 Foissac (Francie))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 54,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč