119. Sběr klestí
Autor: František Fišer
(1938 Slavíkov - 2005 Praha)
signováno vpravo dole za rámem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm cm, výška: 43 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 18.09.2019 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč