13. Dívka se zrcátkem

Autor: František Xaver Diblík
(1887 Nalžovice - 1955 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 63 cm, výška: 72,5 cm, rámování: 92 x 82

Konec dražby: 11.06.2018 19:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč