Portrét dítěte

Autor: František Xaver Diblík
(1887 Nalžovice - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 34,5 x 31 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč