Povoz na cestě

Autor: František Xaver Diblík
(1887 Nalžovice - 1955 Praha)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 45 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč