Boulevard

Autor: Antal Berkes
(1874 Budapešť - 1938 Budapešť)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 39,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč