155. Konvolut grafik - 7 kusů

Autor: František Václav Süsser
(1890 Vídeň - 1956 Brno)

signováno dole, konvolut - 7 kusů
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 06.11.2018 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč