25. V harému

Autor: František Václav Süsser
(1890 Vídeň - 1956 Brno)

kresba na kartonu, signováno vpravo dole, zažloutlý papír, zasleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1918
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: 35 x 42 cm

Konec dražby: 25.09.2017 18:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč