59. perokresba "Tanečnice"

Autor: František Václav Süsser
(1890 Vídeň - 1956 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 33,5 x 29 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:58 SEČ

Zbývá: 6d 21h 58m 12s

Vyvolávací cena: 3 800 Kč