Gilar Ferdinand - Potok

zaskleno, autorsky připáno na reversu
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1935
Šířka: 20 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 19:17

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč