7. Klanění tří králů
rámováno, rentoilováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 22 cm, výška: 21 cm, rámování: 26 x 28 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.05.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč