7. Mladá dáma s čepcem

Miniatura na želvovině, zasklena a umístěna do kovové obruby opatřené připínacím špendlíkem, miniatura sloužila jako spona
Technika: kvaš, datace: 19. století
Šířka: 4 cm, výška: 4,7 cm, rámování: 5,4 x 4,6 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč