7. O. Garten - Zátiší
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1939
Šířka: 74 cm, výška: 55 cm, rámování: 67 x 86 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč