70. B. Kubík - Zimní jezero
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč