Most přes říčku

Autor: Josef Glückselig
(1908 Praha - ?)

signováno a datováno vlevo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 36 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 35,5 x 40,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč