8. Zátiší s jablky
Autor: Josef Glückselig
(1908 Praha - ?)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, pasparta, zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec dražby: 10.11.2020 20:08 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 100 Kč