70. Pravoslavná ikona - Rusko
původní pravoslavná ikona zobrazující světce blahoslaveného Michaila Klopského žehnající Kristu Panokratu. Vydáno Osvědčení o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty, povoleno k prodeji
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 19. století
Šířka: 14 cm, výška: 17,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč