137. Tu Felix Austria nube

Autor: Václav Brožík
(1851 Třemošná - 1901 Paříž)

dobový anaplast na plátně v originálním širokém zlaceném rámu
Technika: tisk na kartonu, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 130,5 cm, výška: 77 cm, rámování: 104 x 157 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 250 Kč