42. Nákladní lodě
Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)
Signován vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 24 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 36 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč