90. Mosty
Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: tempera, datace: 2012
Šířka: 33 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 40
Konec dražby: 12.06.2018 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč