91. U sudu
Autor: Viktor Oliva
(1861 Nové Strašecí - 1928 Praha)
signováno ligaturou vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 47,5 x 37,5
Konec dražby: 12.06.2018 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč