90. U sudu

Autor: Viktor Oliva
(1861 Nové Strašecí - 1928 Praha)

signováno ligaturou vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 47,5 x 37,5

Konec dražby: 12.06.2018 20:34

Aktuální cena: 4 800 Kč

Zbývá: 18d 3h 55m 13s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 800 Kč