92. 2ks Litografií

Autor: Jiří Trnka
(1912 Plzeň - 1969 Praha)

fotorámečky
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 16 cm, rámování: 22 x 16,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč