Strom

Autor: Jiří Trnka
(1912 Plzeň - 1969 Praha)

signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1945
Šířka: 20 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 44 x 34

Konec dražby: 12.06.2018 20:57

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč