8. Srdcová dáma

Autor: Richard Linder
(1901 Hamburk, Německo - 1978 New York, USA)

signováno v kameni vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 54 x 45

Konec dražby: 11.06.2018 19:12

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 6 500 Kč