50. Srdcová dáma
Autor: Richard Lindner
(1901 Hamburk, Německo - 1978 New York, USA)
Na reversu štítek s popiskem a datováním, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 40,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč