9. Rutta Tutta
Autor: Emil Orlik
(1870 Praha - 1932 Berlin, Německo)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1901
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 42,5 x 52,5
Konec dražby: 11.06.2018 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč