11. Harfenistka
Autor: Ladislav Šíma
(1885 Praha - 1956 Benešov)
signováno a datováno vpravo dole, včetně osobního věnování, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 35
Konec dražby: 11.06.2018 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč