196. Siesta
Autor: Ladislav Šíma
(1885 Praha - 1956 Benešov)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 9 cm, výška: 9 cm, rámování: 22,5 x 22,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 22:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč