Sv. Vít

Autor: Jaromír Hauptmann Sedláček
(1899 Praha - ?)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 7,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 23 x 16,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč