71. Pada - Kompozice
signováno a datováno vlevo nahoře, volný list
Technika: tuš, datace: 1936
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč