Pada - Kompozice

signováno a datováno vlevo nahoře, volný list
Technika: tuš, datace: 1936
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč