71. Pod věží
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 7 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 18,5 x 13, 5 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč