67. Postavy v krajině
Autor: Jakov Korolevski
(1892 Petrohrad, Rusko - 1969 New York, USA)
nesignováno, paspartováno, zaskleno, na reversu přípis.
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 30 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč