70. Čínský proletář
Autor: Miroslav Váša
(1920 České Budějovice - 1996 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 29 cm, rámování: 47 x 41 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč