102. Krajina
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
nesignováno, na reversu autorské razítko, na rámu drobné oděrky
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 22,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč